Pro zasmání

Vtipný obrázek [1]

1. října 2006 v 7:00 | ObiSkyWalker
Aby jste se tady nenudili, bude dnešním příspěvkem veselý obrázek ze známého kresleného seriálu Simpsonovi. Přináší také poučení k tomu, co dělat, když si nevíte rady :-).
Překlad: "Použiji Google před tím než se zeptám na hloupé otázky"

Tyčinka o velikosti 3 bitů

21. března 2006 v 23:00 | ObiSkyWalker
Čokoládová tyčinka 3BIT je v prodeji již nějakou tu dobu, ovšem zvláštnosti jejího názvu jsem si všiml teprve nedávno. Docela by mě zajímalo, z čeho vznikl název 3BIT. Ať už to bylo jakkoli, nejdůležitější je, že je chuťově výborná a rád si s ní zpestřím svůj jídelníček.

Lide.cz - velká náhoda

6. března 2006 v 21:30 | ObiSkyWalker
Skoro pravidelně se alespoň jednou denně chodím podívat na diskusní server Lide.cz. Dnešního dne jsem si při přihlášení na profil všiml jedné zvláštnosti. Počet přihlášených mužů se rovnal počtu přihlášených žen. Opravdu velké překvapení, protože na takovou náhodu se nenarazí každý den. Naštěstí jsem neusnul na vavřínech, okamžitě jsem stisknul klávesu Print Screen a obrázek si uložil. Přikládám ho zde jako přílohu k tomuto příspěvku, abyste si ho mohli prohlédnout.
Poznámka: Tento snímek je originální a nebylo do něho žádným způsobem zasahováno.

Chyba vyhledávače serveru Seznam.cz?

3. ledna 2006 v 8:00 | ObiSkyWalker
Někteří z Vás si na webu http://swkotor.czechgamer.com/ mohli všimnout neuvěřitelně vysoké návštěvnosti. Za všechen tento zmatek může vyhledávací systém serveru Seznam.cz, který Vám po zadání textu v podobě "novoroční přání texty" vyhodí jako první stránku s tímto tématem zrovna fan site o hře Star Wars Knights of the Old Republic. Pak se jeden nestačí divit, kde se najednou na stránce vzalo 60 lidí on-line ...
Proto se nenechte zmást reklamou v televizi, že při používání Seznam.cz budete děsně chytří a pro vyhledávání na internetu používejte raději nejlepší fulltextový vyhledávač Google, který je daleko chytřejší, než Seznam :-).
 
 

Reklama